Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Şartları
1) kinagecesimalzemeleri.com sitesinin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımlar, bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan hakları içeren eserler de dahil olmak üzere yalnızca KINA GECESİ MALZEMELERİ’ne ait olup, KINA GECESİ MALZEMELERİ tüm hakları saklı kalmak kaydıyla, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu başta olmak üzere mevcut ve yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan site içeriğindeki unsurların KINA GECESİ MALZEMELERİ yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, üzerinde değişiklik yapılması, saklanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakledilmesi, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillere teşvik edilmesi, işbu fiillerin gerçekleştirilmesinin kolaylaştırılması yasaktır. Sitenin sayfalarının yazıcı çıktıları, kişisel kullanım amacıyla temin edilebilir.2) KINA GECESİ MALZEMELERİ web sitesi'nde yer alan KINA GECESİ MALZEMELERİ her türlü fiyat, bilgi, resim, standart, opsiyonel, açıklama, haberler ile tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu fiyatların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını beyan eder. Site kullanıcısı, hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin doğru olmadığını ve/veya bu bilgilere istinaden doğrudan veya dolaylı zarar gördüğünü beyan ederek KINA GECESİ MALZEMELERİ hangi nam altında olursa olsun herhangi bir zarar talep etmeyeceğini kabul eder. KINA GECESİ MALZEMELERİ site ile ilgili kuralları ve bilgileri, önceden haber vermeksizin değiştirme, silme veya iptal etme hakkına sahiptir. İşbu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına ait olup güncel bilgilerin temini için FİRMA TELEFON telefon ve FİRMA E-POSTA mail adresinden KINA GECESİ MALZEMELERİ ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir.
3) KINA GECESİ MALZEMELERİ web sitesinin virüs ve virüs benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde gerekli her türlü önlemi almış bulunmaktadır. Kullanıcı, nihai güvenliğini sağlamak amacıyla, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmekle yükümlüdür. Bu kapsamda kullanıcı, KINA GECESİ MALZEMELERİ web sitesi'ne giriş yapması sebebiyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından KINA GECESİ MALZEMELERİ rücu etme hakkı olmaksızın tek başına sorumlu olduğunu kabul eder.
4) Kullanıcı, web sitesini ziyaret ettiğinde, web sitesi içeriğinde yer alan iletişim bölümündeki “müşteri ilişkileri formu” aracılığıyla KINA GECESİ MALZEMELERİ tarafından talep edilen bilgiyi temin etmesi halinde, KINA GECESİ MALZEMELERİ doğrudan veya dolaylı olarak kullanıcının kişisel bilgilerini toplayabilir. KINA GECESİ MALZEMELERİ sitede yer alan iletişim formu aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi kabul eder. KINA GECESİ MALZEMELERİ bu bilgileri, formu dolduran kullanıcıların taleplerine cevap vermek, KINA GECESİ MALZEMELERİ ürünleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek ve kullanıcılara ulaşmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca, KINA GECESİ MALZEMELERİ bu bilgileri kendi bünyesindeki diğer uluslararası şirket gruplarına ve yetkili satıcılarına aynı amaçlar doğrultusunda aktarabilir. Resmi makamlar aracılığıyla, KINA GECESİ MALZEMELERİ kullanıcıya yönelik soruşturma amacıyla bilgi talep edilmesi ve/veya kullanıcının KINA GECESİ MALZEMELERİ sistemlerinin çalışmasına engel olacak ve/veya işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının KINA GECESİ MALZEMELERİ tarafından tespiti halinde, KINA GECESİ MALZEMELERİ kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirme hakkına sahiptir.
5) “Web sitesi kullanım şartları”, KINA GECESİ MALZEMELERİ kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. KINA GECESİ MALZEMELERİ web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı ‘Kullanım Şartları’nda yer alan hükümler ile açıklanan bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
6) KINA GECESİ MALZEMELERİ ile site kullanıcıları arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, KINA GECESİ MALZEMELERİ elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Taraflar arasında vuku bulacak her türlü ihtilafın çözümünde Ankara Mahkemeleri ile İcra Daireleri yetkili olacak ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacaktır.
Yükleniyor...